SPREY POLYUREA SU YALITIMI

SPREY POLİÜREA NEDİR?

Polyurea kaplamaları yüksek yapışma mukavemetleri yüksek aşınma direnci sağlama amacıyla çoğunlukla beton ve çelik üzerinde kullanılırlar. Hızlı kuruma süreleri, yüksek esneklik, açık hava şartlarına karşı aşırı direnç ve aşınma mukavemetleri sayesinde, geleneksel malzemelere kıyasla sayısız avantaj sağlarlar.

Polyurea su yalıtımı yapının bir çok yerinde başarı ile uygulanabilen, Dünyada su yalıtımı teknolojilerinde en üst seviyede bulunan bir su yalıtım ürünüdür. Polyurea su yalıtım ürünü özel makineler aracılığı ile uygulanabilmektedir. Bu makineler ile sprey uygulama yapılabilmektedir. 2 Bileşenden oluşan polyurea su yalıtım ürünü ekyeri bulundurmayan bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile Dünyada su yalıtım teknolojilerinde son noktadır ve su yalıtımı konusunda kesin çözümler sunmaktadır.

Polyurea Su Yalıtımı Nasıl Uygulanmaktadır?

Önceden zemin hazırlığı yapılmış yüzeyler özel astarlama yapılarak polyurea kaplamaya uygun hale getirilir. Astarın kuruma süresi dolduğunda polyurea su yalıtım uygulaması yapılır. Polyurea su yalıtım uygulaması katlar halinde yapılmaktadır. Standart bir uygulamada 2 ile 2.5 mm arasında bir kalınlığa ulaşılmaktadır. Polyurea su yalıtım ürününün en büyük özelliklerinden biride çok dayanaklı ve uzun bir ömre sahip olmasıdır. Polyurea su yalıtım ürünü güneş ışınlarına karşı dayanıklığı yoktur. UV DAYANIMI, Güneş ışınlarının üzerine zarar vermesini önlemek için mutlaka üzerine Poliüretan Alifatik boya uygulanmalıdır. Bu boya aynı zamanda Polyurea su yalıtımı malzemesinin darbe dayanımını da arttırmaktadır.

Polyurea su yalıtım malzemesi özel makineler aracılığıyla uygulandığından günde ortalama 500m2 ile 1000m2 alan kaplanabilmektedir.

cati-sprey-kopuk-izolasyon
havuz-sprey-polyurea-yalitimi
perde-duvar-sprey-kopuk
poliuretan-sprey-kopuk
poliuretan-sprey-perde-yalitim
poliuretan-sprey-temel-perde
sprey-kopuk-yalitimi
sprey-poliurea-su-yalitimi
sprey-poliurea
sprey-poliuretan-boya-uygulamasi
sprey-poliuretan-izolasyonu
sprey-poliuretan-kopuk-yalitim
sprey-poliuretan-uygulamasi
sprey-polyurea

İletişim

Adres

İsmetpaşa Mah. İsmetpaşa Cad. No:6
Bayrampaşa / İSTANBUL
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.