BOSTİK YAPI KİMYASALLARI ÜRÜNLERİ

AquaBlocker Liquid

AquaBlocker Liquid, SMP Esaslı, solventsiz, su katılmamış, bitüm içermeyen, kuruduktan sonra büzüşme ve çökme yapmayan ve DIN 18195'e göre binalarda kullanıma uygun olan bir su yalıtım malzemesidir.

AQUAROLL B1 FLEX

Bostik AquaRoll B1 Flex Bitümlü Esnek Kaplama, solvent içermeyen, Avrupa Birliği Normları’na göre üretilen, fırça, rulo veya mala ile uygulanabilen, yer altındaki veya zemin seviyesindeki yapı elemanlarının korunmasında, teras, temel ve bodrum dış duvarları için, sadece pozitif taraftan kullanıma uygun, kullanıma hazır, ekstra esnek, kauçuk katkılı, bitümlü bir su yalıtım malzemesidir.DIN 18195’e uygundur.

AQUAROLL EASY UV

Bostik AquaRoll Easy UV, yapıştırıcılarla tutturulmuş seramik karoların altında kullanım için sıvı halde uygulanan, solvent içermeyen, TS EN 14891:2012 standardına göre üretilmiş, DM P klorlu suya dayanıklı- normal dispersiyonlu, çatlak köprüleme yapabilen sıvı halde uygulanan, fırça ile uygulanabilen, yapıları suyun zararlı etkilerinden korumak için kullanılan, sadece pozitif taraftan uygulanan, kullanıma hazır, UV ‘ye dayanıklı, elastomerik reçine esaslı, beyaz renkli, likit su yalıtım malzemesidir.

BOSCOPUR BİTUMFLEX

Bostik BoscoPur BitumFlex, çift komponentli (karışım oranı 1:1) , yüksek elastikiyete sahip, hızlı kuruyan, özellikle toprak altındaki yapıların ve temellerin su yalıtımı için formülize edilmiş, mükemmel mekanik ve kimyasal dayanıma sahip, bitüm-poliüretan esaslı likit su yalıtım malzemesidir.

BOSCOMİX P152

Bostik BoscoMix P152 geliştirilmiş yeni nesil "Gelişmiş Amorf Katkı" teknolojisi ile üretilen beton işlerinde her tür kullanım için ideal, uzun süreli dayanımlı su geçirimsiz beton oluşumunu sağlayan, gri renkli, kalıcı aktif, kristalize bir karışım olup, beton işleri için su geçirimsizlik katkısıdır.

AQUAROLL SANİTER

Bostik AquaRoll Saniter, solvent içermeyen, Avrupa Birliği Normları’na göre üretilen, fırça ile uygulanabilen, yapıları suyun zararlı etkilerinden korumak için kullanılan, sadece pozitif taraftan kullanıma uygun, kullanıma hazır, elastomerik reçine esaslı, kuruduktan sonra üzerine doğrudan fayans ve seramik yapıştırılabilen, mavi renkli, likit su yalıtım malzemesidir.

 

 

BOSTİK BOSCOPUR PURPRİMER 1C

Bostik BoscoPur PurPrimer 1C tek komponentli, kullanıma hazır, şeffaf renkte, uygulandığı yüzeye derinlemesine işleyen, hızlı kuruyan, emici yüzeylerin astarlanması için formülize edilmiş, solvent bazlı poliüretan esaslı astardır.

BOSTİK BOSCOPUR TOP HT

Bostik BoscoPur Top – HT, tek komponentli, kullanıma hazır, elastik, aşınma, UV, ve hava koşullarına karşı mükemmel dirence sahip, alifatik özellikli poliüretan esaslı son kat su yalıtım malzemesidir.

BOSTİK BOSCOPUR UNİSEAL

Bostik BoscoPur UniSeal, tek komponentli, kullanıma hazır, yüksek elastikiyete ve mükemmel mekanik ve kimyasal dayanıma sahip, UV dayanımlı, poliüretan esaslı likit su yalıtım malzemesidir.

BOSTİK CEMENTECH C1

Polimerik katkılarla takviye edilmiş, kapiler etkilerden kaynaklanan su yalıtım problemlerinin çözümünde kullanılan, sızıntı ve basınçsız yüzey sularına karşı garajlarda, teraslarda ve temellerde su yalıtımı sağlayan, sadece pozitif taraftan kullanıma uygun, çimento esaslı, tek komponentli, sıva kıvamlı, gri renkli su yalıtım harcıdır.

BOSTİK CEMENTECH C1 DUO

Polimerik katkılarla takviye edilmiş, kapiler etkilerden kaynaklanan su yalıtım problemlerinin çözümünde kullanılan, garajlarda, teraslarda, temellerde ve bodrum katlarının hem içeriden hem de dışarıdan yalıtımında kullanılan, su ile reaksiyona girdiğinde suda erimeyen kristaller üreten ve bu kristallerin betonun kılcal damarları içerisine nüfuz etmesi ile betonu kesin ve kalıcı olarak su geçirimsiz hale getiren, hem pozitif taraftan hem de negatif taraftan kullanıma uygun, çimento esaslı, tek komponentli, fırça kıvamlı, hafif kırmızı renkli su yalıtım harcıdır.

BOSTİK CEMENTECH C2

Polimerik katkılarla takviye edilmiş, su yalıtım problemlerinin çözümünde kullanılan, su itici özelliği olan, sadece pozitif taraftan kullanıma uygun, çimento esaslı, çift komponentli, gri renkli toz ve mavi renkli emülsiyondan oluşan, esnek su yalıtım harcıdır.

BOSTİK MSP 2720

Bostik MSP 2720, çok yönlü uygulanabilen tek komponentli, solvent ve izosiyanat içermeyen, SMP esaslı derz dolgu mastiğidir. Alman DIN 18540 F normlarına göre polimer enstitüsü tarafından kontrol edilmiştir. DIN 52452 / 4. bölüm normlarına göre boyamaya uygundur. Birçok boya çeşidi bulunması nedeniyle kullanılacak boya ile önceden test edilmelidir.

İletişim

Adres

İsmetpaşa Mah. İsmetpaşa Cad. No:6
Bayrampaşa / İSTANBUL
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.